Tichošlápek

Země: Česká republika

Vítejte v Tichošlápkově světě,

na následujících (mnoha) řádcích naleznete vše, co by Vás o mně a mých výrobcích mohlo zajímat. A pokud Vaše zvědavost půjde ještě dál, klidně se ptejte :) Přeji hezké pokoukání.

o mně: Tak trochu blázen, co má snad od všeho trochu. Mám trochu toulání v krvi (nevím kde se tam vzalo) a jsem tak trochu samotář. Jsem někdy trochu vzteklá a jinak trochu flegmatik. Mám trochu nadání (alespoň doufám), trochu nápadů a trochu úsměvů na rozdávání. Mám trochu lásky k čokoládě a trochu k nočním městům. Pak taky trochu lásky k podzimu a k časným ránům (ale té je tolik že mě málokdy vyžene z postele). Jsem trochu teplomil a trochu lenoch. Je jenom málo věcí které mám úplné a to je láska ke zvířatům, barvám a přírodě.

o tričkách: Trička jsou ze 100% bavlny, malovaná a tištěná kvalitními barvami. Dají se prát na 40˙C a žehlit po rubu.
Trička se mohou v jedné velikostně o pár cm lišit, proto pokud u trička není uveden rozměr a vy si nejste zcela jisti, ráda vám zodpovím jakýkoliv dotaz na velikost (samozřejmě i na cokoliv jiného :)). Pro představu - figurína, na které jsou trička focena má proporce modelky: 90 - 60 - 90. 

o pryskyřici: Používám vysoce tvrdou křišťálovou pryskyřici, do které zalévám motivy, které dělám (nebo se chystám dělat) na tričkách. Pokud budete chtít k tričku šperk, nebo k přívěsku tričko, není problém je vyrobit. 

o fimu: Komplety vystavené v obchůdku lze po domluvě rozdělit a tak si můžete koupit jen náušničky, nebo jen náhrdelník. Ráda pro vás vyrobím na přání jakýkoliv tvar či patvar, pokud budete chtít v jednom stylu a jedné barevnosti například náušnice, brož a sponu do vlasů, není to problém. Bohužel už nikdy nedokážu namíchat zcela stejné barvy, takže jen stěží budu dodělávat další doplňky k něčemu co již ode mě máte, nebo se chystáte koupit a trváte přesně na té barvě. Náušnicové háčky jsou z obecného bižuterního kovu, na přání vám ráda zhotovím pár s háčky z chirurgické oceli.

obecně o obchůdku: Jsem živnostník a doklad o prodeji zasílám vždy. Samozřejmostí je možnost vrácení zboží bez udání důvodu do 14 dnů (v původním stavu) a dvouletá záruční doba na vady materiálu (tedy nikoli na chyby způsobené nesprávným používáním).

Hodnocení uživatele Tichošlápek

Pokud chcete přidat komentář, musíte se přihlásit, respektive zaregistrovat.
damien | 22. 11. 2010, 06:47
Krása
Poskytování přímého kontaktu prodejce nebo kupujícího je zakázáno a je v rozporu s obchodními podmínkami.
 
(0 ks / 0 Kč)